Iskolahét

ISKOLAHÉT

november 16-23

- program -

 

 

 

 

 

Nap

Időpont

Rendezvény

Osztály

Helyszín

Felelős tanár

Vasárnap

2008. 11. 16

11, 00

Dávid Ferenc emlékünnepély

IX A-B

Unitárius templom

Lakatos Sándor, Kacsó Eszter, Pálffy Ákos, Székely-T. Anikó

Hétfő

2008. 11. 17.

09, 00

-14, 00

Osztály- és iskolai fényképek készítése

I-XII

Stadion, osztálytermek

Czire Alpár

16, 00-17, 20

I. és II. osztályosok műsora:

Iskola-nyitogató, Őszi termések kiállítása, Szüleink gyermekei vagyunk, Töklámpás-kiállítás

I-II

Balázs Ferenc Díszterem

Bálint Rozália, Szél Katalin,

17, 30-

18, 30

Mesevilág-csodavilág

Földindulás Meseországban (színdarab)

„Az én meséskönyvem” (kiállítás)

III

Balázs Ferenc Díszterem

Bartha Márta

Kedd

2008. 11. 18.

16, 30 -17, 45

Mátyás udvara

(irodalmi-zenés összeállítás a reneszánsz korából)

V-VIII

Balázs Ferenc Díszterem

Székely-T. Anikó, Demeter Annabella

18, 00 –

19, 00

Let`s have fun – Játszva angolul

(ének és jelenetek)

V-VII

Balázs Ferenc Díszterem

Nagy Emese-Timea

19, 00 –

20, 00

Tengerentúli testvérkapcsolat

Tanárok

Balázs Ferenc Díszterem

Nagy Emese-Timea, Rodger Mattlage

Szerda

2008. 11. 19

 

18, 00-

18, 30

Hobby-sarok megnyitása

I-XII

Könyvtár

Varró Amália

18, 45 –

20, 00

Letopiseţul Ţării Moldovei

(jelenet)

A reneszánsz költő

(reneszánsz költők verseiből készült összeállítás)

Shakespeare világa

(angol nyelvű összeállítása)

IX-XII

Balázs Ferenc Díszterem

Zsidó Piroska, Lukács Éva, Nagy Emese-Timea, Tatár Kinga

20, 00 -21, 00

Nagy Béla fényképkiállítás

(megnyitja Sándor-Zsigmond Ibolya muzeológus)

IX-XII

Balázs Ferenc Díszterem

Czire Alpár

Csütörtök

2008. 11. 20.

16, 00-18, 00

Általános műveltségi vetélkedő a reneszánsz koráról

IX-XII

Balázs Ferenc Díszterem

Nyelv és kommunikáció katedra + Nemes Annamária, Rafai Dalma és Sipos István

18, 00- 22, 00

Reneszánsz-est

IX-XII

Balázs Ferenc Díszterem

Lukács Éva

Péntek

2008. 11. 21

14, 15 – 15, 15

Tanár-diák labdarúgó mérkőzés

 

Városi Sportcsarnok

Czire Alpár

16, 00 –

20, 00

Asztalitenisz bajnokság

V-XII

Tornaterem

Czire Alpár

18, 00 –

22, 00

Buli

IX-XII

Balázs Ferenc Díszterem

Andrási Benedek

 

 

 

 

           

            Megjegyzés:    1. Az iskolahét koordinálásáért Lukács Éva tanárnő felel.

                                   2. Az iskolahéten való részvétel mindenki számára díszegyenruhában kötelező!