Magyar nyelv és irodalom Tantárgyverseny

Az idén iskolánkat az V-VIII osztályosok részéről nyolc diák képviselte a Magyar nyelv és irodalom Tantárgyversenyen: Ambrus Anetta és Kandó Zsanett a VIII. osztályból, Fazakas Tünde és Fodor Beáta-Klementina a VII. osztályból, Bálint Anita és Bíró Csenge a VI. osztályból, Kincses Ilka és Pitó Bettina az V. osztályból.
Közülük négyen továbbjutottak a megyei szakaszra: Fazakas Tünde, Fodor Beáta és Kincses Ilka második helyezést ért el a maga kategóriájában a körzeti versenyen, Ambrus Anetta dicséretben részesült. 
Külön gratulálunk Fazakas Tündének, aki a megyei versenyről dicsérettel érkezett haza.
Februárban Ambrus Balázs V. osztályos, valamint Bálint Anita VI. osztályos tanulók részt vettek az Orbán Balázs Gimnázium által meghirdetett Szépolvasó versenyen. Mindketten kitűnő teljesítményt nyújtottak, méltóan képviselték iskolánkat.
Mindannyiukra büszkék vagyunk, gratulálunk nekik, és köszönjük a felkészülésbe fektetett munkájukat, bátor kiállásukat.