Szülő–Tanár Farsangi Bál – 2020

A Berde Mózes Unitárius Gimnázium Szülői Bizottságának szervezésében 2020. február 7-én került sor a Szülői Bálra a Gimnázium tornatermében. Örömmel nyugtáztuk, hogy a szülők idén is szép számban fogadták el a meghívásunkat. A bálban a jó hangulathoz a zenét a megújult Party Boys szolgáltatta. A bált iskolánk igazgatójának Varró Margit igazgató asszonyának beszéde és Gui Katalin, a szülői bizottság elnökének köszöntése nyitotta meg. A báli hangulatot végül iskolánk néptáncosainak, a Vadrózsák néptánccsoportnak, alkalmi műsora nyitotta meg, zenélt a Lelkes zenekar és a népzenész képző program növendékei. Az est folyamán tombolatárgyak kisorsolására is sor került. Köszönjük a bál főszervezőének Gui Katalin elnök asszonynak az iskola érdekében végzett értékes munkáját!